Střípky roku 2015 a 2016

.. aneb chudá léta na psaní, bohatá na život… 2015, rok kdy se z Karla stal nezkrotně kurážný chovatel morčat a v 2016 ženáč.

5.5.2016 Vždy se mi líbilo, když si v The Big Bang Theory Will Wheaton dělá srandu se svojí post-startrek kariéry. Dokud jsem teda (díky Dark Matter) nepochopil, že on si nedělá srandu – on ty shitky fakt hraje a to dost hrozně.

30.3.2016 When did we stop caring about memory management? Let’s say, 10 years ago? ..“you don’t have to think about memory management until you totally have to think about memory management“ – but how offten we need it?

19.1.2016 ..Every programmer occasionally, when nobody’s home, turns off the lights, pours a glass of scotch, puts on some light German electronica, and opens up a file on their computer. It’s a different file for every programmer. Sometimes they wrote it, sometimes they found it and knew they had to save it. They read over the lines, and weep at their beauty, then the tears turn bitter as they remember the rest of the files and the inevitable collapse of all that is good and true in the world (Programming sucks)

20.2.2015 Chlapík co mi montuje myčku.. se tam snad nevejdu, …, jako gynekolog bych nemohl pracovat.. víte, ta práce v malým prostoru.. strčí dvě ruce, tam kam se vejde jeden malej..

18.2.2015 Zatím nejznámější, historií zaznamenaný, Mašát byl můj pra-praděda. Osobní řidič Karla Hašlera – střelil se do hlavy

2.2.2015 Jan Werich – Lekce svobody. Hezký vzkaz – už sice asi trochu unaveného intelektuála (např. ve forbínách za mlada, kdy muvil o „argumentech vyfutrovaných zbraněmi“, byl podle mě o dost údernější) – ale člověk asi nesmí zapomenout, že to chtělo pořádný koule, přečíst to v 68. Nejvíc se mi líbila poznámka o tom, že po mostech se šlape.. aplikovatelné nejen do politiky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *